ایران کافی برای مشتریان عزیزی که قصد خرید هر نوع محصولی که بنا به شرایط بازار یا قیمت بالایی دارند و یا در بازار موجود نیستند شرایطی را فراهم آورده که به راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانید کالای خود را به طور مستقیم از اروپا خریداری کنید

برای خرید ما دو گزینه به شما ارایه میدهیم :

۱- مشتری پس از طی مراحل خرید و اطمینان از محصول مورد نظر کل مبلغ خرید را در اختیار ایران کافی گذاشته و محصول پس از تحویل در اروپا طی حداکثر ۳۵ روز کاری درب منزل مشتری صحیح و سالم ارسال میشود.
۲- مشتری پس از طی مراحل خرید و اطمینان از محصول مورد نظر برای ایران کافی بیعانه واریز میکند و پس از ۳۵ روز کاری اجناس خود را تحویل میگیرد.

سوالات متداول:

اگر محصول من موقع تحویل سالم نبود چی ؟
ایران کافی تا ۴۸ ساعت مهلت تست محصول را به شما می دهد و صورت ایرادات احتمالی کل هزینه پرداختی شما را سریعا واریز میکند.

اگر جنسم سروقت نرسید چی ؟!
اگر بنا به هر دلیلی محصول شما از ۱۰ روز بیشتر با تاخیر در ارسال مواجه شود ما سریعا کلیه مبلغ پرداختی را به شما پرداخت میکنیم.

چجوری بهتون اعتماد کنم ؟
همواره تمام سعی ما در جهت جلب اعتماد مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی مان است، لازم به ذکر است وب سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد ، همچنین درگاه پرداخت فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر یکی از کلیدی ترین گزینه ها برای جلب اعتماد مشتریان است زیرا توسط ارگان های دولتی تحت نظارت مستقیم است.